Asterion

Vanavond hebben we een Jasje-Dasje-borrel in Asterion. Dus kom vooral even langs met je mooiste das of choker! Als je die nog niet hebt, kan je die altijd nog vanavond bij ons kopen voor €10.

Zoals jullie allemaal vast gemerkt hebben heeft Asterion een grote transformatie ondergaan... Er ligt een nieuwe, mooie natuurstenen vloer maar het hoogtepunt is toch wel de fantastisch afgewerkte nieuwe achterbar. Het bleek een veel groter project dan origineel verwacht, maar uiteindelijk is het toch af gekomen met een hele zomervakantie aan hard werken. Er zijn twee leden die we daarom in het zonnetje willen zitten voor al hun harde werk en betrokkenheid bij Asterion. En dat zijn... Tom Roelen en Mauro Verreussel!

En het lid van de maand is geworden..... >tromgeroffel< ..... Chris Fries!

Chris heeft zich de afgelopen maanden enorm ingezet voor de vereniging. Al wat langer is hij actief in de Raad van Toezicht van Asterion, maar hij werkt nu ook hard als voorzitter van de Evenementencommissie. Daarnaast helpt hij nu ook mee met het opstellen van het nieuwe Strategisch Plan van AEGEE-Enschede.

Chris, we willen je namens het bestuur hartelijk bedanken voor je inzet! Je hebt de titel 'MVP' zeker verdiend!

Gisteren heeft SB lichting 14-I met succes de bar veroverd en mogen zij zich nu echt officieel sociëteitsbestuur van Asterion noemen. Een wissel die ietwat minder smerig verliep, maar daarom niet minder mooi. Ralph en Bas veel succes het komende jaar!

En met de komst van een nieuw SB betekent direct ook dat een lichting vertrekt,  13-I, klaar is. Mick, Mathijs en Martijn, dank jullie wel voor een mooi jaar en dat we jullie nog vaak in de kroeg mogen zien!

Allereerst wil ik iedereen namens Board XXVIII een gelukkig nieuwjaar wensen! Om dit heugelijke feit te vieren zal op maandag 6 januari een nieuwjaarsreceptie plaatsvinden in Asterion. Vanaf 16:00 zal er een hapje en een glaasje bubbels klaarstaan. Hopelijk zien we jullie allemaal daar!

Geniet vooral nog van de laatste paar dagen vakantie!

Zoals de meeste van jullie al wel hebben meegekregen vindt volgende week woensdag het Fact Lustrumfeest plaats met als thema 'Sint'. Elke kroeg in de Pakkerij zal op een geheel eigen manier dit thema tot uiting brengen. Natuurlijk is het fantastisch om met zoveel mogelijke AEGEE'ers aanwezig te zijn in de Pakkerij en te laten zien hoe wij een feestje bouwen. 'Wie lekker is, krijgt zoets' , dus kom vooral langs! Daarnaast moet Asterion natuurlijk keihard shinen! Wil jij een moeilijk gave aankleding voor onze kroeg bedenken en lijkt het je gaaf te helpen met het opbouwen?

Het is weer tijd voor het tentamendiner. Traditiegetrouw vindt het tentamendiner plaats op de eerste donderdag van de tentamenweken, dus donderdag 11 april ben jij weer welkom om een hapje mee te eten tussen al het studeren door. Wat we gaan eten? We hebben er voor gezorgd dat de Snekkies een maaltijd voor jullie zal maken die het leed van vier weken zonder de Snekkies een beetje verzacht.

Na een jaartje afwezigheid is hij nu weer terug, de wijnborrel. Georganiseerd door Damesdispuut MonduDamo! Op dinsdag 26 maart kun je in Asterion komen genieten van heerlijke wijnen en lekkere hapjes in Franse sfeer. Een echte wijnkenner zal iets komen vertellen over de verschillende wijnen die geschonken worden.

Pagina's

Abonneren op RSS - Asterion